70% Si Ferrosilicon
video

70% Si Ferrosilicon

Ferrosilicon 70 je slitina železa, která se skládá ze železa a křemíku. Vyrábí se pomocí koksu, ocelového šrotu a křemene (nebo oxidu křemičitého) jako surovin a je taveno do elektrické pece.
Odeslat dotaz
Představení produktu
70% popis SI Ferrosilicon

 

Ferrosilicon 70 je slitina železa, která se skládá ze železa a křemíku. Vyrábí se pomocí koksu, ocelového šrotu a křemene (nebo oxidu křemičitého) jako surovin a je taveno do elektrické pece. Vzhledem k náchylnosti křemíku a kyslíku, aby se snadno kombinoval za vzniku oxidu křemičitého, se ferrosilicon často používá jako deoxidizátor v procesu tvorby oceli. Tvorba SIO2 generuje významné teplo, což je výhodné pro zvýšení teploty roztavené oceli během deoxidace. Ferosilicon navíc slouží jako legovací prvek a je rozsáhle využíván při výrobě nízkolegované konstrukční oceli, pružinové oceli, ložiskové oceli, tepelně rezistentní oceli a elektrické křemíkové oceli. Ferosilicon se navíc běžně používá při výrobě jiných materiálů, včetně ferroallojů a různých chemikálií.

 

 

70% Si Ferrosilicon factory

 

 

Specifikace 70% Si Ferrosilicon

 

Stupeň Obsah, %
Si C S P Al MN Cr
ne víc než
Fesi70 68-74 0,1 0,02 0,04 2 0,4 0,4

 

 

 

 

Naše úložiště

 

 

70% Si Ferrosilicon manufacturer

 

 

 

 

 

 

 

 

70% Si Ferrosilicon in stock

 

 

 

 

 

 

FAQ

 

Otázka: Můžete vyřešit problémy při používání vašich produktů?

A: Ano. Naše společnost má dlouho akumulované zkušenosti, může vyřešit všechny problémy v procesu používání.

Otázka: Máte nějaké zkušenosti se snižováním tarifů nebo nákladů na vývoz?

Odpověď: Naše společnost má profesionální tým, který snižuje náklady pro zákazníky.

Mohu získat vzorky?
Ano, je to možné v násobcích kontejneru / vozu / eurofour. Od zálohy od kupujícího.

Mohu mít svůj vlastní přizpůsobený produkt?
Ano, diskutujeme o tom individuálně.

Populární Tagy: 70% Si Ferrosilicon, Čína 70% výrobci SI Ferrosilicon, dodavatelé, továrna

Odeslat dotaz

Domů

Telefon

E-mail

Dotaz